قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. کارنامک سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و کارنامک می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید. کارنامک این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

نها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. کارنامک هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود ندارد.

شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است.

ثبت نام و یا حتی استفاده از کارنامک به منزله قبول قوانین و مقررات این سایت می‌باشد.

قوانین و مقررات:

  • مطالب به اشتراک گذاشته شده در سایت باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  • مطالب به اشتراک گذاشته شده در سایت نباید شامل محتوای غیراخلاقی، سیاسی، دینی، قومی قبیله‌ای، ضد اجتماعی و از این دست باشد.
  • کاربران مسئول محتوای به اشتراک گذاشته شده از طرف خودشان هستند و کارنامک هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کاربران ندارد.
  • محتوای به اشتراک گذاشته شده نباید به حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری تجاوز کند.
  • هرگونه جمع آوری اطلاعات کاربران، کسب و کار‌ها و یا آگهی‌های استخدام و نمایش و یا هر گونه استفاده‌ای شخصی و یا غیر شخصی خلاف قوانین سایت کارنامک می‌باشد و سایت کارنامک می‌تواند از فرد یا افراد خاطی در مراجع ذی ربط شکایت کند.

انتقادات و شکایات خود را به پست الکترونیکی ارسال کنید:

hi@karnamak.ir